Płyta z muzyką do spektaklu "Santo subito" już do kupienia!

Kochani! Długo czekaliśmy i już jest! Płyta ze ścieżką dźwiękową ze spektaklu "Santo subito" już do kupienia! Zapraszamy do Działu Artystycznego Cena? Jedyne 30 zł! :-)

Płyta „Santo subito” zawiera ścieżkę dźwiękową ze znanego spektaklu muzycznego „Santo subito”, reżyserii Sebastiana Dylnickiego. To teatralne i bardzo muzyczne widowisko, za pomocą jedenastu utworów obrazuje drogę do świętości Sługi Bożego Jana Pawła II. Największym atutem dzieła jest to, że posługując się językiem współczesnej muzyki budzi wśród słuchających wielkie, niekłamane poruszenie. Epickie, wzruszające kompozycje, znakomite aranżacje i świetne wykonanie wokalne sprawiają, że „Santo subito” na długo pozostaje w pamięci. Narracje spektaklu prowadzą trzy anioły Rafał, Michalina oraz Gabriela, które towarzyszyły Karolowi Wojtyle od narodzin po kres jego ziemskiej wędrówki. Pojawiają się cytaty i wspomnienia najważniejszych stacji życia Jana Pawła II. Do obejrzenia fragmentów spektaklu zapraszamy na www.polskiteatrhistorii.pl

Obsadę spektaklu „Santo subito” tworzą artyści Polskiego Teatru Historii m.in. Sylwia Bocian, Martyna Łaszczok, Martyna Kalus-Cholewa i Ewa Ziemczyk.

Reżyseria: Sebastian Dylnicki

Scenariusz i muzyka: Jacek Sroka-Ritau

Cena płyty „Santo subito” – 30 zł

W celu zakupu płyty prosimy o kontakt z Działem Artystycznym:
tel. 882-044-301
e-mail: instytut@gikis.pl

facebook